SerbiaN ViruS
Dobrodošli, poštovani posetioče, molim vas prijavite se ili se registrujte da bi mogli u potpunosti videti nas forum!


SerbiaN ViruS - Team
SerbiaN ViruS
Dobrodošli, poštovani posetioče, molim vas prijavite se ili se registrujte da bi mogli u potpunosti videti nas forum!


SerbiaN ViruS - Team
SerbiaN ViruS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalTražiLatest imagesGalerijaRegistruj sePristupi

Delite | 
 

 Dobar Dan Carevi.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
malenjak
Korisnik
Korisnik
avatar

Broj poruka : 8
Datum rođenja : 14.12.1996
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 27

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 9:06 pm

e ovako, prvo, Imam sliku kako govorim Shaky-ju da mec odlozi za 21.50 zbog DRUGE lige koja je bila 500 dinara po ekipi, Shaky pristaje na to, ja kad sam zavrsio, ja sam usao na server tacno u 21.50 i video da su tamo njihovi igraci, ja sam zvao mog igraca i on je usao na server 1 minut posle toga, cim je on usao EASY5 Tim izlazi, pitao sam admina zasto su izasli a on je rekao zato sto smo zakasnili ? a shaky ne secas se ovog?
'' Tim ima pravo da kasni 5 minuta '' Smile ? ako se ne prihvati da se ponovo igra mec, cela liga ce ispasti LOW!
A onda, vi cete gubiti svoje postovanje, tako da Easy5 sutra u 17h na serveru. (Ako smete btw.)
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Broj poruka : 566
Datum rođenja : 03.02.1992
Datum upisa : 05.07.2010
Godina : 32

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 9:15 pm

e idemo sada istinuuuu.....U SRED MOG MECA ULAZI GOSPODIN I ISPITUJE ME KAKO SU IGRALI MUNEM PA KAD ON IGRA...I KAZE DOLAZIM SA EKIPOM U 21:50 (to je vec 10 min kasnije nego sto treba) REKO AJD...21:50 NEMA IH...CEKAMO MI EVO TI NJEGA U 21:54...GDE TI IGRAC SAD CE,GDE JE SAD CE EVO ULAZI...AJD,KAD NEMA GA...2 MIN POSLE PITA DA ODLOZIMO MEC...MI KAZEMO NE MOZE ZOVI GA ODMA,KAD VIDIS ULAZI JEDAN ON ODMA VICE TO JE MOJ TO JE MOJ,IAKO CISTO SUMNJAM DA JE TO BIO NJEGOV SAIGRAC...EASY5 IZLAZE JER SU SE SMORILI CEKAJUCI...TAKO DA NEMAM ZIVACA DA ODLAZEM MEC,AKO SI REKAO 21:50 ONDA TAD! ZNACI KASNIO SI TI 14 MIN A OVOG TVOG NISMO NI VIDELI...HVALA...
Nazad na vrh Ići dole
http://sombor-cs.formyjob.net
malenjak
Korisnik
Korisnik
avatar

Broj poruka : 8
Datum rođenja : 14.12.1996
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 27

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 9:21 pm

Ja sam imao turnir vec, igralo se u dobitak od 10000, jel ja to trebam da napustim i da dodjem na turnir 2 na 2? Samo mi to reci ? Sta mislis zasto sam dosao da ti kazem ? I dosao sam u 21.50 Wink a Bakalar je bio moj igrac, mogu da ti ga dovedem da potvrdi.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Broj poruka : 566
Datum rođenja : 03.02.1992
Datum upisa : 05.07.2010
Godina : 32

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 9:26 pm

a sta sad ti meni pricas za drugi turnir??? ko kad bi zenskoj rekao e izvini kasnim bio sam kod druge zenske dala mi je pizde...mislis da cu to da propustim??? e to ti je ista prica,mene ne zanima ostalo samo moj turnir!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sombor-cs.formyjob.net
malenjak
Korisnik
Korisnik
avatar

Broj poruka : 8
Datum rođenja : 14.12.1996
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 27

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 9:26 pm

ahhahaahahahhhhhhahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Broj poruka : 566
Datum rođenja : 03.02.1992
Datum upisa : 05.07.2010
Godina : 32

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 9:29 pm

realno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://sombor-cs.formyjob.net
malenjak
Korisnik
Korisnik
avatar

Broj poruka : 8
Datum rođenja : 14.12.1996
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 27

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 9:30 pm

Nije realno. Recimo da ja pravim turnir a ti igras finale za 10 soma, sta bi ti bilo draže?
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Broj poruka : 566
Datum rođenja : 03.02.1992
Datum upisa : 05.07.2010
Godina : 32

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 9:36 pm

Pa to ti je to....imas 2 ribe i mozes sa obe biti dok ne skotaju to cim skontaju ili mislis da ce skontati moras se odluciti...eto ti imas 2 turnira...kad tad ce ti se poklopiti da igras mec na oba u isto vreme,poklopilo ti se izabrao si taj za pare i ovde si otpao i sta sad...ja ne mogu nista oni imaju pravo da urade to uradili su i eto...
Nazad na vrh Ići dole
http://sombor-cs.formyjob.net
malenjak
Korisnik
Korisnik
avatar

Broj poruka : 8
Datum rođenja : 14.12.1996
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 27

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 9:42 pm

samo mi daj msn od jednog.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Broj poruka : 566
Datum rođenja : 03.02.1992
Datum upisa : 05.07.2010
Godina : 32

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 10:10 pm

otkud mi...mozda ima u prijavama pogledaj
Nazad na vrh Ići dole
http://sombor-cs.formyjob.net
Ban3^
Public Admin
Public Admin
Ban3^

Broj poruka : 196
Datum rođenja : 20.07.1993
Datum upisa : 15.07.2010
Godina : 30

Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitimePon Jan 24, 2011 10:22 pm

Brate ako se vec u isto vreme prijavis na 2 turnira onda ako ti se poklopi tajming moras da biras izmedju jednog , ti si izabrao ovde si ispao tako ide u stvarnom svetu , Inace skini ovo sa topica lowovi da te ne bi oprao kao malo dete .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Dobar Dan Carevi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobar Dan Carevi.   Dobar Dan Carevi. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 

Dobar Dan Carevi.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
SerbiaN ViruS :: Sombor [Public] Tour 2v2-
Skoči na:  
meta HTTP-EQUIV="REFRESH" content="4; url=http://www.kingnet-gamers.tk">
Powered by ^vip^ © 2011

Kontakt Admins

Razmena Bannera
SomborCSKingNet-GaMeRs